Wszystko na temat pożyczek bez banku

Pożyczka pozabankowa a brak pracy

Dla banków wiarygodnymi klientami są tacy, którzy mogą przedstawić źródło i wysokość swoich dochodów. Niestety wiele osób boryka się z problemem pracy „na czarno” lub brakiem pracy. W takiej sytuacji z pomocą przychodzą pożyczki pozabankowe o zdecydowanie wyższej przyznawalności. W wielu z nich potrzebnymi danymi do uzyskania pożyczki są dane z dowodu osobistego i niefigurowanie w bazach dłużników.

 

Szukamy dobrej oferty przy pomocy rankingów

 

Chwilówki, czyli najpopularniejsze pożyczki pozabankowe udzielane są relatywnie szybko i bez zbędnych formalności. Aby jednak nie doprowadzić do sytuacji kryzysowej, czyli braku możliwości jej spłaty w kolejnym miesiącu, decyzja o chwilówce musi być podjęta po dokładnej analizie finansowej swojego aktualnego budżetu. Dobrej oferty szukamy przy pomocy rankingów. Zawarte w nich dane o warunkach udzielanych pożyczek są wystarczające do podjęcia odpowiedniej decyzji.

 

Budujemy dobrą historię kredytową

 

Brak pracy zarobkowej lub brak możliwości przedstawienia firmie pożyczkowej zaświadczenia o dochodach to nie koniec świata. W wielu z nich uda nam się pożyczyć niewielką kwotę z krótkim terminem do spłaty. To pierwszy krok do budowania dobrej historii kredytowej. Spłacając pożyczkę w terminie, na tej podstawie mamy duże szanse na uzyskanie kolejnej wyższej pożyczki bez okazywania dochodu. Równie dobrze firma pożyczkowa może po terminowej spłacie zaproponować nam pożyczkę ratalną z dłuższy okresem spłaty i zdecydowanie lżejszą ratą.

2 komentarze

  • Aśka, 7 marca 2017, 18:44

  Odpowiedz

  Tak właśnie zrobiłam. Teraz spłacam sobie pożyczkę w wygodnych ratach.

  • Seba, 10 marca 2017, 16:39

  Odpowiedz

  To dobra myśl 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.