Wszystko na temat pożyczek bez banku

Pożyczka pozabankowa- dla kogo?

Pożyczka pozabankowa to usługa, która stale zyskuje na popularności. Jej parametry są znacznie lepiej dostosowane do pożyczkobiorców niż jeszcze kilka lat temu. Mowa nie tylko o samych kosztach, ale również wymogach przedstawianych klientom firm pożyczkowych. Nie są one już tak restrykcyjne, a wręcz przeciwnie, odnoszą się jedynie do wieku pożyczkobiorcy. Nieco inaczej wygląda już kwestia pożyczek ratalnych. Skupmy się jednak na ofercie pożyczki pozabankowej udzielanej na niewielkie kwoty. 

Pożyczka bez zaświadczenia o dochodach
Otrzymanie pożyczki uwarunkowane było zazwyczaj wysokością naszych zarobków. Instytucje bankowe podczas składania wniosku wymagają przedstawienia zaświadczenia o dochodach z naszego miejsca pracy. Oznacza to więc, że osoby bezrobotne nie otrzymają pożyczki. Problem może wystąpić także w przypadku osób zatrudnionych na umowę o dzieło lub umowę zlecenie.

Na szczęście pożyczka pozabankowa oznacza, że nie musisz przedstawiać żadnych dodatkowych dokumentów. Nieważne, ile zarabiasz i gdzie pracujesz, tutaj uzyskasz wsparcie finansowe. 

Pożyczka dla zadłużonych

Jeżeli posiadasz niespłacone zobowiązania finansowe to najpewniej nie otrzymasz pożyczki w żadnym banku. Pożyczkobiorcy są pod tym względem dokładnie sprawdzani. Zadłużenia sprawiają, że trudno jest im zaufać, dlatego banki nie chcą ryzykować. Zupełnie inaczej wygląda kwestia pożyczki pozabankowej. Firmy pożyczkowe nie sprawdzają, czy posiadasz długi. Pożyczkę może otrzymać więc każdy, kto złoży wniosek. To znacznie prostsze niż może się wydawać i nie wymaga od nas wypełniania wielu formalności, tak wynika z portalu pozyczkizkomornikiem24.pl. Wystarczy wypełnić krótki wniosek o pożyczkę, dostępny na stronie internetowej, w którym określimy wszystkie parametry pożyczki, o którą się ubiegamy. Decyzja powinna przyjść jeszcze w tym samym dniu, niekiedy zajmuje to zaledwie 15-20 minut, innym razem musimy poczekać ok godziny. Niemniej, jest to i tak krótki czas w porównaniu do pożyczek bankowych. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.